HVG-320-30B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-320-30B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HVG-320-30B
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DVR CC/CV AC/DC 15-30V 10.7A
Foi de date: HVG-320-30B.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 958 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HVG-320-30B
Număr parc HVG-320-30B Producător MEAN WELL
Descriere LED DVR CC/CV AC/DC 15-30V 10.7A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 958 pcs Fișa cu date HVG-320-30B.pdf
Tensiune - ieșire 15 ~ 30 V Tensiune - Izolare 3.75kV
Tensiune - Intrare (Min) 180VAC Tensiune - Intrare (Max) 528VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Serie HVG-320 Evaluări IP67
Putere (Wați) 321W Alte nume 1866-2833
HVG-320-30B-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93% Dimming Analog, PWM
descriere detaliata 10.7A 15 ~ 30 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 10.7A