DCWN06B-12
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCWN06B-12
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Foi de date: DCWN06B-12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCWN06B-12
Număr parc DCWN06B-12 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10830 pcs Fișa cu date DCWN06B-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -12V Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie DCWN06 Putere (Wați) 6W
ambalare - Pachet / Caz 24-DIP Module, 8 Leads
Alte nume 1866-5081 Temperatura de Operare -40°C ~ 90°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, SCP, UVLO Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 250mA, 250mA