DCWN03E-15
MEAN WELLMEAN WELL
DCWN03E-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCWN03E-15
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Foi de date: DCWN03E-15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCWN03E-15
Număr parc DCWN03E-15 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10078 pcs Fișa cu date DCWN03E-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -15V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3000V Tensiune - Intrare (Min) 4.5V
Tensiune - Intrare (Max) 9V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie DCWN03 Putere (Wați) 3W
ambalare - Pachet / Caz 24-DIP Module, 8 Leads
Alte nume 1866-1286
DCWN03E-15-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 90°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, SCP, UVLO Eficienţă 80%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 4.5V - 9V Input Curent - Ieșire (Max) 100mA, 100mA