OTX-418-HH-KF4-HT
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-418-HH-KF4-HT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OTX-418-HH-KF4-HT
Producator / Marca: Linx Technologies
Descrierea produsului XMITTER KEYFOB 418MHZ 4 BUTTON
Foi de date: OTX-418-HH-KF4-HT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OTX-418-HH-KF4-HT
Număr parc OTX-418-HH-KF4-HT Producător Linx Technologies
Descriere XMITTER KEYFOB 418MHZ 4 BUTTON Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3612 pcs Fișa cu date OTX-418-HH-KF4-HT.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.1 V ~ 3.6 V Serie -
Sensibilitate - Putere - Ieșire -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Modulare sau Protocol ASK, OOK
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață Handheld, 4 Button
Frecvență 418MHz Caracteristici 4 Buttons, 750 ft. Operating Distance
descriere detaliata RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 4 Button Rata de date (Max) -