OTX-418-HH-KF2-MS
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-418-HH-KF2-MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OTX-418-HH-KF2-MS
Producator / Marca: Linx Technologies
Descrierea produsului XMITTER KEYFOB 418MHZ 2 BUTTON
Foi de date: OTX-418-HH-KF2-MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OTX-418-HH-KF2-MS
Număr parc OTX-418-HH-KF2-MS Producător Linx Technologies
Descriere XMITTER KEYFOB 418MHZ 2 BUTTON Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4217 pcs Fișa cu date OTX-418-HH-KF2-MS.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.1 V ~ 3.6 V Serie -
Sensibilitate - Putere - Ieșire -
Alte nume Q2683520A Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Modulare sau Protocol ASK, OOK Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață Handheld, 2 Button Funcţie Transmitter
Frecvență 418MHz Caracteristici 2 Buttons, 750 ft. Operating Distance
descriere detaliata RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 2 Button Rata de date (Max) -