SG080200R-48.00
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SG080200R-48.00
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului .080"H X .200"W X 48"L--RECTANGU
Foi de date: SG080200R-48.00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SG080200R-48.00
Număr parc SG080200R-48.00 Producător Leader Tech Inc.
Descriere .080"H X .200"W X 48"L--RECTANGU Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 8088 pcs Fișa cu date SG080200R-48.00.pdf
Lăţime 0.200" (5.08mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Rectangular Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Lungime 4.00' (1.22m) Înălţime 0.080" (2.03mm)