SG070340K-30
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SG070340K-30
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului .070"H X .340"W X 30"L--KNIFE ED
Foi de date: SG070340K-30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SG070340K-30
Număr parc SG070340K-30 Producător Leader Tech Inc.
Descriere .070"H X .340"W X 30"L--KNIFE ED Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3329 pcs Fișa cu date SG070340K-30.pdf
Lăţime 0.340" (8.64mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Knife Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Lungime 30.000" (762.00mm) Înălţime 0.070" (1.78mm)