53-CBSFN-2.25X3.5X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6--53S325--C
Foi de date: 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6
Număr parc 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6--53S325--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3468 pcs Fișa cu date 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6.pdf
Lățime - În general 2.250" (57.15mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 3.500" (88.90mm)
Înălțime - În general 0.600" (15.24mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole