53-CBSFN-1.5X7.0X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6--53S319--CI
Foi de date: 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6
Număr parc 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6--53S319--CI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3597 pcs Fișa cu date 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6.pdf
Lățime - În general 1.500" (38.10mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 7.000" (177.80mm)
Înălțime - În general 0.600" (15.24mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 7.000" (177.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole