50-CBSF-2.0X3.0X0.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSF-2.0X3.0X0.75 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 50-CBSF-2.0X3.0X0.75
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 50-CBSF-2.0X3.0X0.75--50S20--CIR
Foi de date: 50-CBSF-2.0X3.0X0.75.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 50-CBSF-2.0X3.0X0.75
Număr parc 50-CBSF-2.0X3.0X0.75 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 50-CBSF-2.0X3.0X0.75--50S20--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4709 pcs Fișa cu date 50-CBSF-2.0X3.0X0.75.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 3.000" (76.20mm)
Înălțime - În general 0.750" (19.05mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount