50-CBSF-2.0X2.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSF-2.0X2.0X0.5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 50-CBSF-2.0X2.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 50-CBSF-2.0X2.0X0.5--50S06--CIRC
Foi de date: 50-CBSF-2.0X2.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 50-CBSF-2.0X2.0X0.5
Număr parc 50-CBSF-2.0X2.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 50-CBSF-2.0X2.0X0.5--50S06--CIRC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5141 pcs Fișa cu date 50-CBSF-2.0X2.0X0.5.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 50-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount