49-CBSFND-2.0X2.0X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 49-CBSFND-2.0X2.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 49-CBSFND-2.0X2.0X0.4--49S268--C
Foi de date: 49-CBSFND-2.0X2.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 49-CBSFND-2.0X2.0X0.4
Număr parc 49-CBSFND-2.0X2.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 49-CBSFND-2.0X2.0X0.4--49S268--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2976 pcs Fișa cu date 49-CBSFND-2.0X2.0X0.4.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole