49-CBSFD-3.0X4.0X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 49-CBSFD-3.0X4.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 49-CBSFD-3.0X4.0X0.4--49S170--CI
Foi de date: 49-CBSFD-3.0X4.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 49-CBSFD-3.0X4.0X0.4
Număr parc 49-CBSFD-3.0X4.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 49-CBSFD-3.0X4.0X0.4--49S170--CI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3391 pcs Fișa cu date 49-CBSFD-3.0X4.0X0.4.pdf
Lățime - În general 3.000" (76.20mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 4.000" (101.60mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole