44-CBSF-3.0X4.5X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 44-CBSF-3.0X4.5X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 44-CBSF-3.0X4.5X0.40--44S415--CI
Foi de date: 44-CBSF-3.0X4.5X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 44-CBSF-3.0X4.5X0.4
Număr parc 44-CBSF-3.0X4.5X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 44-CBSF-3.0X4.5X0.40--44S415--CI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3478 pcs Fișa cu date 44-CBSF-3.0X4.5X0.4.pdf
Lățime - În general 3.000" (76.20mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Alte nume 44-CBSF-3.0X4.5X0.40
44-CBSF-3.0X4.5X0.40-ND
Tipul de montare Through Hole
Lungime - În general 4.500" (114.30mm) Înălțime - În general 0.400" (10.16mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole