44-CBSF-2.5X4.0X0.5
Prezentarea produsului
Număr parc: 44-CBSF-2.5X4.0X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 44-CBSF-2.5X4.0X0.50--44S360--CI
Foi de date: 44-CBSF-2.5X4.0X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 44-CBSF-2.5X4.0X0.5
Număr parc 44-CBSF-2.5X4.0X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 44-CBSF-2.5X4.0X0.50--44S360--CI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6414 pcs Fișa cu date 44-CBSF-2.5X4.0X0.5.pdf
Lățime - În general 2.500" (63.50mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Alte nume 44-CBSF-2.5X4.0X0.50
44-CBSF-2.5X4.0X0.50-ND
Tipul de montare Through Hole
Lungime - În general 4.000" (101.60mm) Înălțime - În general 0.500" (12.70mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole