40-CBSFND-1.75X2.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSFND-1.75X2.0X0.4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 40-CBSFND-1.75X2.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 40-CBSFND-1.75X2.0X0.4--40S40--C
Foi de date: 40-CBSFND-1.75X2.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 40-CBSFND-1.75X2.0X0.4
Număr parc 40-CBSFND-1.75X2.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 40-CBSFND-1.75X2.0X0.4--40S40--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3212 pcs Fișa cu date 40-CBSFND-1.75X2.0X0.4.pdf
Lățime - În general 1.750" (44.45mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount