40-CBSF-0.5X1.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSF-0.5X1.0X0.4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 40-CBSF-0.5X1.0X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 40-CBSF-0.5X1.0X0.4--40S44--CIRC
Foi de date: 40-CBSF-0.5X1.0X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 40-CBSF-0.5X1.0X0.4
Număr parc 40-CBSF-0.5X1.0X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 40-CBSF-0.5X1.0X0.4--40S44--CIRC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 8485 pcs Fișa cu date 40-CBSF-0.5X1.0X0.4.pdf
Lățime - În general 0.500" (12.70mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 40-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 1.000" (25.40mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount