24-CBSF-1.0X1.5X0.2
Prezentarea produsului
Număr parc: 24-CBSF-1.0X1.5X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 24-CBSF-1.0X1.5X0.2--24S288--CIR
Foi de date: 24-CBSF-1.0X1.5X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 24-CBSF-1.0X1.5X0.2
Număr parc 24-CBSF-1.0X1.5X0.2 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 24-CBSF-1.0X1.5X0.2--24S288--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5006 pcs Fișa cu date 24-CBSF-1.0X1.5X0.2.pdf
Lățime - În general 1.000" (25.40mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 1.500" (38.10mm)
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole