24-CBSF-0.75X2.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 24-CBSF-0.75X2.75
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 24-CBSF-0.75X2.75--24S600--CIRCU
Foi de date: 24-CBSF-0.75X2.75.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
80 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 24-CBSF-0.75X2.75
Număr parc 24-CBSF-0.75X2.75 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 24-CBSF-0.75X2.75--24S600--CIRCU Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 13756 pcs Fișa cu date 24-CBSF-0.75X2.75.pdf
Lățime - În general 0.750" (19.05mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.750" (69.85mm)
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole