20X-CBS-2.5X3.0X0.485
Prezentarea produsului
Număr parc: 20X-CBS-2.5X3.0X0.485
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20X-CBS-2.5X3.0X0.485--20X617--C
Foi de date: 20X-CBS-2.5X3.0X0.485.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20X-CBS-2.5X3.0X0.485
Număr parc 20X-CBS-2.5X3.0X0.485 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 20X-CBS-2.5X3.0X0.485--20X617--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 16377 pcs Fișa cu date 20X-CBS-2.5X3.0X0.485.pdf
Lățime - În general 2.500" (63.50mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 3.000" (76.20mm)
Înălțime - În general 0.485" (12.32mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount