20X-CBS-2.0X4.0X0.485
Prezentarea produsului
Număr parc: 20X-CBS-2.0X4.0X0.485
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20X-CBS-2.0X4.0X0.485--20X1234--
Foi de date: 20X-CBS-2.0X4.0X0.485.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20X-CBS-2.0X4.0X0.485
Număr parc 20X-CBS-2.0X4.0X0.485 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 20X-CBS-2.0X4.0X0.485--20X1234-- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 8982 pcs Fișa cu date 20X-CBS-2.0X4.0X0.485.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 4.000" (101.60mm)
Înălțime - În general 0.485" (12.32mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount