TYS6045220M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS6045220M-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS6045220M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 1.8A 89 MOHM SMD
Foi de date: 1.TYS6045220M-10.pdf2.TYS6045220M-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS6045220M-10
Număr parc TYS6045220M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 22UH 1.8A 89 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 371066 pcs Fișa cu date 1.TYS6045220M-10.pdf2.TYS6045220M-10.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS6045
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 240-2741-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) 0.185" (4.70mm) Frecventa - Self Resonant 10MHz
descriere detaliata 22µH Shielded Inductor 1.8A 89 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 89 mOhm
Ratingul curent 1.8A Curent - saturație 2.05A