TYS60451R8N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS60451R8N-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 1.8UH 4.95A 12 MOHM
Foi de date: 1.TYS60451R8N-10.pdf2.TYS60451R8N-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS60451R8N-10
Număr parc TYS60451R8N-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 1.8UH 4.95A 12 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 529039 pcs Fișa cu date 1.TYS60451R8N-10.pdf2.TYS60451R8N-10.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.185" (4.70mm)
Frecventa - Self Resonant 74MHz descriere detaliata 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 4.95A 12 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 12 mOhm Ratingul curent 4.95A
Curent - saturație 7.6A