TYS6028330M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS6028330M-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS6028330M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 1.22A 185 MOHM
Foi de date: TYS6028330M-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS6028330M-10
Număr parc TYS6028330M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 33UH 1.22A 185 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 361133 pcs Fișa cu date TYS6028330M-10.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS6028
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 240-2732-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 33µH
Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm) Frecventa - Self Resonant 12MHz
descriere detaliata 33µH Shielded Inductor 1.22A 185 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 185 mOhm
Ratingul curent 1.22A Curent - saturație 1.35A