TYS60281R5N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS60281R5N-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 1.5UH 4.58A 13 MOHM
Foi de date: TYS60281R5N-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS60281R5N-10
Număr parc TYS60281R5N-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 1.5UH 4.58A 13 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 444680 pcs Fișa cu date TYS60281R5N-10.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1.5µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant 65MHz descriere detaliata 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 4.58A 13 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 13 mOhm Ratingul curent 4.58A
Curent - saturație 6A