4E06AD51G00632
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4E06AD51G00632
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRSG PU V0 TRI
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
126 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4E06AD51G00632
Număr parc 4E06AD51G00632 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRSG PU V0 TRI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37888 pcs Fișa cu date
Lăţime 0.394" (10mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Rectangle Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nylon Lungime 6.320" (160.53mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.315" (8.00mm)
Metoda de atașament Adhesive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4E06AD51K00460
4E06AD51K00460
Producători: Laird Technologies
Descriere: GK NICU NRS PU V0 TRI
In stoc: 42034 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Cannon
Descriere: MICRO UNIVERSAL CONTACT Z 2.5MM