4E06AC51K00047
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4E06AC51K00047
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRS PU V0 TRI
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4E06AC51K00047
Număr parc 4E06AC51K00047 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRS PU V0 TRI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 461491 pcs Fișa cu date
Lăţime - Tip Fabric Over Foam
Formă - Serie 51K
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Lungime 0.470" (11.94mm)