4789PA51G00822
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4789PA51G00822
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRSG PU V0 DSH
Foi de date: 4789PA51G00822.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
137 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4789PA51G00822
Număr parc 4789PA51G00822 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRSG PU V0 DSH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37288 pcs Fișa cu date 4789PA51G00822.pdf
Lăţime 0.374" (9.50mm) Tip Fabric Over Foam
Formă D-Shape Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lungime 8.220" (208.79mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.252" (6.40mm)