4789AB51K08550
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4789AB51K08550
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRS PU V0 DSH
Foi de date: 4789AB51K08550.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
14 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4789AB51K08550
Număr parc 4789AB51K08550 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRS PU V0 DSH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4141 pcs Fișa cu date 4789AB51K08550.pdf
Lăţime 0.374" (9.50mm) Tip Fabric Over Foam
Formă D-Shape Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Lungime 85.500" (217.17cm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.252" (6.40mm)