4259EL51G00136
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4259EL51G00136
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului IO NICU NRSG PU V0 REC
Foi de date: 4259EL51G00136.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
682 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4259EL51G00136
Număr parc 4259EL51G00136 Producător Laird Technologies
Descriere IO NICU NRSG PU V0 REC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 175203 pcs Fișa cu date 4259EL51G00136.pdf
Lăţime 0.598" (15.20mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Rectangle Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lungime 1.360" (34.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.039" (1.00mm)
Metoda de atașament -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: 110 FASTON RECEPTACLE
In stoc: 2721366 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Peregrine Semiconductor
Descriere: IC RF SWITCH SPDT 50 OHM SC70-6