425F11A019M6608
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F11A019M6608 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 425F11A019M6608
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 19.6608MHZ 10PF SMD
Foi de date: 425F11A019M6608.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 425F11A019M6608
Număr parc 425F11A019M6608 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 19.6608MHZ 10PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 170931 pcs Fișa cu date 425F11A019M6608.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie 425 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 10pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Frecvența toleranței ±10ppm
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 19.6608MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 Ohms descriere detaliata 19.6608MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead