XAN.M22.GLA.6GZ
LEMOLEMO
XAN.M22.GLA.6GZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XAN.M22.GLA.6GZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.XAN.M22.GLA.6GZ.pdf2.XAN.M22.GLA.6GZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile XAN.M22.GLA.6GZ
Număr parc XAN.M22.GLA.6GZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5902 pcs Fișa cu date 1.XAN.M22.GLA.6GZ.pdf2.XAN.M22.GLA.6GZ.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M22 Shell Material Sulfone
Shell Finish - Serie XP
ambalare Bulk Alte nume 1124-1288
XANM22GLA6GZ
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -50°C ~ 170°C
Numărul de poziții 22 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 2A
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Gray Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)