XAN.M22.BLA.6B
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XAN.M22.BLA.6B
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Foi de date: XAN.M22.BLA.6B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile XAN.M22.BLA.6B
Număr parc XAN.M22.BLA.6B Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2735 pcs Fișa cu date XAN.M22.BLA.6B.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M22 Shell Material Sulfone
Shell Finish - Serie XP
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -50°C ~ 170°C Numărul de poziții 22
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 2A
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare White Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)