PTG.M0.7GL.MC65R
Prezentarea produsului
Număr parc: PTG.M0.7GL.MC65R
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Foi de date: PTG.M0.7GL.MC65R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PTG.M0.7GL.MC65R
Număr parc PTG.M0.7GL.MC65R Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5176 pcs Fișa cu date PTG.M0.7GL.MC65R.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M07 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 7
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Gray, Red
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)