PTG.M0.7GL.LC52Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTG.M0.7GL.LC52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Foi de date: PTG.M0.7GL.LC52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PTG.M0.7GL.LC52Z
Număr parc PTG.M0.7GL.LC52Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6374 pcs Fișa cu date PTG.M0.7GL.LC52Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M07 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 7
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Gray
Deschiderea cablurilor 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)