PKG.2K.307.CLMC85Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PKG.2K.307.CLMC85Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Foi de date: PKG.2K.307.CLMC85Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PKG.2K.307.CLMC85Z
Număr parc PKG.2K.307.CLMC85Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5221 pcs Fișa cu date PKG.2K.307.CLMC85Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 7
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 11A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome