PKG.2K.306.CLLK95Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PKG.2K.306.CLLK95Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: PKG.2K.306.CLLK95Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PKG.2K.306.CLLK95Z
Număr parc PKG.2K.306.CLLK95Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6585 pcs Fișa cu date PKG.2K.306.CLLK95Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 6
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 12A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome