PHG.2K.303.CYPK10
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2K.303.CYPK10
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHG.2K.303.CYPK10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2K.303.CYPK10
Număr parc PHG.2K.303.CYPK10 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3274 pcs Fișa cu date PHG.2K.303.CYPK10.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 17A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome