PHG.2K.303.CYMC85Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2K.303.CYMC85Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHG.2K.303.CYMC85Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2K.303.CYMC85Z
Număr parc PHG.2K.303.CYMC85Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3330 pcs Fișa cu date PHG.2K.303.CYMC85Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 17A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)
Materialul din spate, placarea Brass, Chrome Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PHG.2K.303.CYMC85
PHG.2K.303.CYMC85
Producători: LEMO
Descriere: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP