PHG.2G.318.CLLD72
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2G.318.CLLD72
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN INLINE RCPT
Foi de date: PHG.2G.318.CLLD72.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2G.318.CLLD72
Număr parc PHG.2G.318.CLLD72 Producător LEMO
Descriere CONN INLINE RCPT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4129 pcs Fișa cu date PHG.2G.318.CLLD72.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 318 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2G
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Ratingul curent 5.5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome