PHG.2B.806.CLLD82
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2B.806.CLLD82
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.2B.806.CLLD82.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2B.806.CLLD82
Număr parc PHG.2B.806.CLLD82 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2900 pcs Fișa cu date PHG.2B.806.CLLD82.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 806 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7 (6 + 1 Coax)
Ratingul curent 7A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome