FHG.2B.312.CLAD62Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.2B.312.CLAD62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Foi de date: FHG.2B.312.CLAD62Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FHG.2B.312.CLAD62Z
Număr parc FHG.2B.312.CLAD62Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2871 pcs Fișa cu date FHG.2B.312.CLAD62Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7A
Materiale de contact Brass Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Materialul din spate, placarea Brass, Chrome Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FHG.2B.312.CLAD72Z
FHG.2B.312.CLAD72Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
In stoc: 7064 pcs
Descarca: FHG.2B.312.CLAD72Z.pdf
RFQ
FHG.2B.312.CLAD82Z
FHG.2B.312.CLAD82Z
Producători: LEMO
In stoc: 5097 pcs
Descarca: FHG.2B.312.CLAD82Z.pdf
RFQ
FHG.2B.312.CLAD62
FHG.2B.312.CLAD62