FHG.2B.310.CYGD62Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.2B.310.CYGD62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN R/A PLUG
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FHG.2B.310.CYGD62Z
Număr parc FHG.2B.310.CYGD62Z Producător LEMO
Descriere CONN R/A PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3973 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome