FGJ.3B.316.CLLD62
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.3B.316.CLLD62
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: FGJ.3B.316.CLLD62.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.3B.316.CLLD62
Număr parc FGJ.3B.316.CLLD62 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5691 pcs Fișa cu date FGJ.3B.316.CLLD62.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 16
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Ratingul curent 8A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm)