FGJ.3B.314.CYPD10
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.3B.314.CYPD10
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGJ.3B.314.CYPD10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.3B.314.CYPD10
Număr parc FGJ.3B.314.CYPD10 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6522 pcs Fișa cu date FGJ.3B.314.CYPD10.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 314 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 14
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 9A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)