FGG.3K.312.CLCC10
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3K.312.CLCC10
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.3K.312.CLCC10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3K.312.CLCC10
Număr parc FGG.3K.312.CLCC10 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6734 pcs Fișa cu date FGG.3K.312.CLCC10.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 12
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 9A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome