FGG.3K.312.CLAC85Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3K.312.CLAC85Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.3K.312.CLAC85Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3K.312.CLAC85Z
Număr parc FGG.3K.312.CLAC85Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3022 pcs Fișa cu date FGG.3K.312.CLAC85Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 9A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome