FGG.2B.316.CLAD72Z
LEMOLEMO
FGG.2B.316.CLAD72Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2B.316.CLAD72Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.FGG.2B.316.CLAD72Z.pdf2.FGG.2B.316.CLAD72Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2B.316.CLAD72Z
Număr parc FGG.2B.316.CLAD72Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1093 pcs Fișa cu date 1.FGG.2B.316.CLAD72Z.pdf2.FGG.2B.316.CLAD72Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Alte nume 1124-1071
FGG2B316CLAD72Z
Orientare G Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 6A
Materiale de contact Brass Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)