FGG.2B.316.CLAD62Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2B.316.CLAD62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.2B.316.CLAD62Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2B.316.CLAD62Z
Număr parc FGG.2B.316.CLAD62Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4627 pcs Fișa cu date FGG.2B.316.CLAD62Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGG.2B.316.CLAD82
FGG.2B.316.CLAD82
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
In stoc: 4599 pcs
Descarca: FGG.2B.316.CLAD82.pdf
RFQ
FGG.2B.316.CLAD52Z
FGG.2B.316.CLAD52Z
Producători: LEMO
In stoc: 5657 pcs
Descarca: FGG.2B.316.CLAD52Z.pdf
RFQ
FGG.2B.316.CLAD62
FGG.2B.316.CLAD62