FFP.2S.306.CLAC52Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FFP.2S.306.CLAC52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Foi de date: FFP.2S.306.CLAC52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFP.2S.306.CLAC52Z
Număr parc FFP.2S.306.CLAC52Z Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5340 pcs Fișa cu date FFP.2S.306.CLAC52Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 6
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 12A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome